ÖVRIGT / Diverse / Svepask 13603090
nr 1360 3090
Svepask
1800-tal. Längd: 51 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:05:03
100 kr
150 kr